Οι Εκδόσεις Ελκυστής, ο Δήμαρχος Ν. Προποντίδας Μ. Καρράς και ο Πρόεδρος του Οργανισμού Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου Ν. Προποντίδας Π. Σαρόγλου σας προσκαλούν στην παρουσίαση της Συλλογής Διηγημάτων “Πόσες είναι οι εποχές;” της Στέλλας Λειβαδιώτου την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 18:00 στο Δημοτικό θέατρο Ν. Μουδανιών.
Για το βιβλίο θα μιλήσουν:
Δέσποινα Ραμανδάνη (Φιλόλογος – Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου)
Ελευθερία Κεφάλα (Φιλόλογος